Kontakt888-666-357
Kontakt606-988-000

O firmie

   Firma "Kryskon" istnieje od 1992r. Zajmujemy się montażem, serwisem oraz konserwacją instalacji domofonowych oraz wideodomofonowych na terenie Białegostoku. Naszym priorytetem jest utrzymanie sprawności działania instalacji objętych stałą obsługą, w związku z czym zgłoszenia z poza osiedli na których terenie mamy podpisane umowy o konserwację instalacji domofonowych, mogą wiązać się z dłuższym terminem realizacji.

   Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta w związku z czym bazujemy głównie na poleceniach. Na stronie internetowej umieszczamy jedynie najważniejsze informacje dzięki czemu łatwo je będzie znaleźć a my będziemy mieli czas skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków.

   Oferujemy produkty renomowanych polskich firm, wspierając lokalną gospodarkę, jak również zyskując szybszy oraz tańszy dostęp do części zamiennych, co przekłada się na korzyść klientów. Gdy jest to opłacalne, zawsze staramy się naprawić sprzęt klienta, w przeciwnym razie proponujemy wymianę na nowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Kryskon P. Kondzior M. Kondzior s.c. Adres: ul. Witosa 34 lok. 11, 15-660 BiałystokStrona wykonana przez Agencja Reklamy