Kontakt888-666-357
Kontakt606-988-000

Czytniki RFID

Czytniki RFID są to czytniki transponderów zbliżeniowych (zazwyczaj breloków lub kart), służące do udzielania dostępu do danego miejsca jedynie uprawnionym osobom. W praktyce są one najczęściej używane w dużych firmach aby udzielać dostępu do danych stref odpowiednim pracownikom, przez co też mogłoby się wydawać, że jest to droga technologia co jest mylnym pojęciem. W ostatnich latach coraz więcej Administracji czy też Wspólnot Mieszkaniowych decyduje się na wymianę instalacji domofonowych na nowe cyfrowe, co jest rozsądnym rozwiązaniem, jednak nie zawsze można znależć środki finansowe na zrealizowanie tej inwestycji. W takiej sytuacji można posiłkować się "półśrodkiem" i zmodernizować instalację analogową, dodając możliwość użycia breloków zbliżeniowych do otwarcia drzwi. Taka usługa kosztuje dużo mniej niż wymiana całej instalacji a znacznie ułatwia korzystanie z domofonu mieszkańcom. 

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę montażu takich czytników również z możliwością indywidualnego dopasowania obudowy czytnika do potrzeb klienta. W razie zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaku telefonicznego w celu BEZPŁATNEJ wyceny.

Dla klientów, którzy korzystają z naszej usługi stałej konserwacji instalacji domofonowej przewidujemy usługę montażu czytników RFID na preferencyjnych warunkach - szczegóły już w krótce w zakładce "promocje".

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Kryskon P. Kondzior M. Kondzior s.c. Adres: ul. Witosa 34 lok. 11, 15-660 BiałystokStrona wykonana przez Agencja Reklamy